ремонт ноутбуків HP в Харкові

Ремонт ноутбука HP у Харкові

Американська компанія Hewlett-Packard була заснована у 1939 році двома друзями У.Хьюлеттом та Д.Паккардом. На зорі своєї діяльності компанія спеціалізувалася на виробництві вимірювальних приладів та електронного медобладнання.

У 2002 році з'єднавшись із Compaq, HP стрімко набирає обертів і виходить у лідери з продажу персональних комп'ютерів. Компанія налагодила виробництво не лише персональних комп'ютерів, а й ноутбуків, принтерів, моніторів, планшетів. Сьогодні навряд чи знайдеться людина, яка не чула про цю торгову марку. Ноутбуки HP мають широкий модельний ряд і здатні задовольнити навіть найвибагливішого користувача. Вони прості в експлуатації та невибагливі в обслуговуванні. Надійна техніка, вона як друг, на якого можна покластися та бути впевненим у завтрашньому дні. Саме надійність головний коник ноутбуків HP. Машина буде служити довго та справно, якщо регулярно робити профілактику та очищення ноутбука від пилу. Ігноруючи профілактичні роботи, з часом, не уникнути серйозних поломок ноутбука, які потребують дорогого ремонту. Згадайте, коли востаннє проводилося чищення вашого ноутбука? Чи, можливо, під час роботи з'явився шум чи гул вентиляторів?! Ноутбук почав «довго думати» та сильно нагріватися? Все перераховане вказує, що тягнути з профілактикою не можна і настав час звернутися до фахівців. Сервісний Центр МегаКомп у стислі терміни та за прийнятними цінами виконає діагностику та ремонт ноутбуків HP у Харкові.

Типові несправності ноутбуків HP

Ремонт ноутбуків HP

  • Усунення перегріву. Всі види профілактичних заходів, що включають чистку ноутбука від забруднень, заміну термопасти, мастило кулера;
  • Відновлення корпусу ноутбука після фізичних пошкоджень: ударів, падіння;
  • Ремонт залитого ноутбука. Чи розлили рідину на ноутбук? Не варто зволікати з походом у сервісний центр;
  • Ремонт/заміна клавіатури. Причиною неробочої клавіатури можуть бути засмічення сміттям, протока рідини, природне зношування;
  • Заміна ламп підсвічування. Ця послуга потрібна для більш застарілих версій ноутбуків, в яких підсвічування екрану здійснюється за рахунок ламп;
  • Заміна матриці. Якщо на екрані з'явилися дефекти у вигляді артефактів, плям, смуг, а також немає стійкого зображення, це говорить про те, що потрібно змінювати матрицю;
  • Ремонт/заміна роз'ємів. Причиною може стати природне зношування.
  • Апгрейд ноутбука. Заміна HDD на SSD-накопичувач. Додавання ОЗП;
  • Встановлення та налаштування ОС Windows, драйверів, програмного забезпечення, антивірусу.

Чому варто довірити ремонт нам

Наш СЦ МегаКомп вже понад 15 років знаходиться на ринку ремонту комп'ютерної техніки та периферійних пристроїв. Надаємо широкий спектр послуг на сучасному технологічному обладнанні. Сервісні інженери мають профільну освіту та великий досвід роботи у цій сфері. Немає такої проблеми, яку ми не зуміли б вирішити.

Ремонтуємо ноутбуки HP всього модельного ряду: Pavilion, Elite, EliteBook, ENVY, Essential Business, Essential Home, OMEN, Spectre, Stream, ZBook.

Ремонт ноутбуків HP

Несправний ноутбук обов'язково проходить усі етапи діагностики щодо виявлення всіх поломок. Це дозволяє розуміти терміни виконання робіт, а також їх вартість.

Перед видачею ноутбук обов'язково тестується щодо нормальної роботи і тільки після цього повертається своєму господареві. На всі види робіт та комплектуючі надаються гарантії та післягарантійна техпідтримка.

Звертаючись до нашого сервісного центру МегаКомп, ви гарантовано отримаєте сервіс високого професійного рівня.

Вартість основних робіт з ремонту ноутбуків HP

вид ремонтуВартість, грн.
Діагностика ноутбука HPБезкоштовно
Чищення ноутбука400-500 грн.
Заміна роз'ємів (живлення, навушників, USB портів)350 - 450 грн.
Заміна корпусних деталей400 - 500 грн.
Ремонт корпусу (кріплення петель)300 - 600 грн.
Заміна жорсткого диска на ноутбуці   з вартістю жорсткого диска1100 - 2000 грн.
Заміна жорсткого диска на ноутбуці   без вартості запчастин100 - 200 грн.
Відновлення Windows після збою250 - 350 грн.
Перенесення/збереження даних з HDD, SSD, Flash200 - 450 грн.
Встановлення дод. Програмного забезпечення (антивірус, відеокодеки та ін.)150 - 300 грн.
Заміна матриці (дисплея)   без вартості дисплея150 - 200 грн.
Заміна матриці (дисплея)  з вартістю дисплеяВід 1500 грн.
Заміна клавіатури   без вартості клавіатури100 - 500 грн.
Заміна клавіатури   з вартістю клавіатуриВід 450 грн.
Ремонт материнської плати після залиття  без вартості запчастин1000 - 1400 грн.
Заміна північного мосту/відеочипу   з вартістю мосту/відеочипу1600 - 2500 грн.
Прошивка BIOS на справному ноутбуці300 - 400 грн.
Прошивка BIOS на несправному ноутбуці450 - 600 грн.
Реболлінг північного мосту/відеочипу  без гарантії950 грн.

Залишились питання? Просто зателефонуйте нам!   (095) 061-58-93. Ми відновлюємо ноутбуки HP будь-яких моделей.

Ми працюємо по всіх районах міста Харкова: Холодна Гора, Салтівка, Олексіївка, Центр, Гагаріна, ХТЗ, Одеська, Нові будинки. А також області: Мерефа, Південний, Буди, Нова-Водолага, Високий, Покотилівка, Пісочин. По всій Україні через транспортну компанію Нова Пошта.
Викликати фахівця