ремонт ноутбуків Toshiba в Харкові

Ремонт ноутбука Toshiba у Харкові

Ноутбуки японської компанії Toshiba довгі роки займають лідируючі позиції на світовому ринку комп'ютерної індустрії. Японські технології відповідають високому стандарту якості, що разом зі стильним дизайном приваблює користувачів зупинити свій вибір саме на ноутбуках даного виробника. Однак, незважаючи на надійність і довговічність техніки Toshiba, трапляються випадки, коли ноутбук ламається і терміново необхідна допомога комп'ютерних фахівців. І тут виникають питання: Кому довірити свою техніку? Як швидко відремонтують? Сервісний Центр МегаКомп швидко та кваліфіковано виконає діагностику та ремонт ноутбуків Toshiba у Харкові.

З якими поломками ноутбуків Toshiba звертаються найчастіше

 • Профілактичні роботи - Чищення ноутбука від пилу, заміна термопасти, мастило вентилятора, усунення перегріву. Навіть новий ноутбук, уже через рік роботи потребує профілактики. Запитайте – чому? Вся справа в пилу та смітті, що накопичуються в системі охолодження ноутбука. За роки експлуатації шари пилу ущільнюються та лопаті кулера вже не в змозі відводити гаряче повітря від внутрішніх елементів ноутбука. Здавалося б така дрібниця, як пилюка, може потягнути за собою дорогий ремонт ноутбука, адже якщо вчасно не робити профілактики, то від перегріву можуть згоріти центральні елементи системи.
 • Заміна матриці ноутбука. Мабуть, найтендітніша деталь у ноутбуці – це матриця (екран). Іноді досить злегка вдарити ноутбук або притиснути верхню кришку, як на дисплеї з'являються спотворення, плями чи інші дефекти. На жаль, подібні поломки відремонтувати неможливо, потрібно тільки міняти екран.
 • Відновлення після залиття рідиною. Якщо трапилася така неприємність, потрібно терміново звернутися до сервісного центру. Вартість ремонту залежить від ступеня агресивності рідини та тяжкості уражених ділянок.
 • Ремонт/заміна клавіатури. Природне зношування, потрапляння сміття, залиття рідиною, механічні пошкодження, все це призводить до того, що клавіатура перестає повноцінно працювати і вимагає ремонту або заміни.
 • Ремонт блоків живлення. Проблема в зарядному пристрої найчастіше пов'язана зі стрибками напруги в мережі, неакуратним використанням (виламаний штекер, обрив кабелю).
 • Ремонт петель ноутбука. Поширена проблема виникає через природне зношування або механічні пошкодження.
 • Встановлення Windows, ПЗ, драйверів. Чищення від вірусів.

Ремонт ноутбуків Toshiba

У разі виявлення будь-яких проблем у роботі ноутбука рекомендуємо звернутися за допомогою до сервісного центру. Самостійне втручання, не маючи спеціальних навичок та інструменту, може лише посилити ситуацію та призвести до більш дорогого ремонту. Замовити у Харкові ремонт ноутбуків можна у сервісному центрі МегаКомп. Також нашими послугами можуть скористатися жителі інших міст, оформивши доставку Новою Поштою.

Обслуговування в СЦ МегаКомп – зручно, швидко та вигідно

 • Ремонт ноутбуків Toshiba всього модельного ряду: T-Series, Qosmio, Portege, Satellite, Satellite Pro, KIRA, KIRAbook, Tecra, Chromebook, libretto, TE-Series;
 • Обслуговування техніки виконується високопрофільними майстрами з багаторічним стажем роботи та знанням усіх технічних характеристик.
 • Ми співпрацюємо з великими постачальниками комплектуючих, тому можете бути впевнені в якості та оригінальності запчастин.
 • Надаємо гарантію на роботу майстра та запчастини.
 • Безкоштовна діагностика та консультація.

Вартість основних робіт із ремонту ноутбуків TOSHIBA

вид ремонтуВартість, грн.
Діагностика ноутбука ToshibaБезкоштовно
Чищення ноутбука400-500 грн.
Заміна роз'ємів (живлення, навушників, USB портів)350 - 450 грн.
Заміна корпусних деталей400 - 500 грн.
Ремонт корпусу (кріплення петель)300 - 600 грн.
Заміна жорсткого диска на ноутбуці   з вартістю жорсткого диска1100 - 2000 грн.
Заміна жорсткого диска на ноутбуці   без вартості запчастин100 - 200 грн.
Відновлення Windows після збою250 - 350 грн.
Перенесення/збереження даних з HDD, SSD, Flash200 - 450 грн.
Встановлення дод. Програмного забезпечення (антивірус, відеокодеки та ін.)150 - 300 грн.
Заміна матриці (дисплея)   без вартості дисплея150 - 200 грн.
Заміна матриці (дисплея)  з вартістю дисплеяВід 1500 грн.
Заміна клавіатури   без вартості клавіатури100 - 500 грн.
Заміна клавіатури   з вартістю клавіатуриВід 450 грн.
Ремонт материнської плати після залиття  без вартості запчастин1000 - 1400 грн.
Заміна північного мосту/відеочипу   з вартістю мосту/відеочипу1600 - 2500 грн.
Прошивка BIOS на справному ноутбуці300 - 400 грн.
Прошивка BIOS на несправному ноутбуці450 - 600 грн.
Реболлінг північного мосту/відеочипу  без гарантії950 грн.

Залишились питання? Просто зателефонуйте нам!   (095) 061-58-93. Ми відновлюємо ноутбуки Toshiba будь-яких моделей.

Ми працюємо по всіх районах міста Харкова: Холодна Гора, Салтівка, Олексіївка, Центр, Гагаріна, ХТЗ, Одеська, Нові будинки. А також області: Мерефа, Південний, Буди, Нова-Водолага, Високий, Покотилівка, Пісочин. По всій Україні через транспортну компанію Нова Пошта.
Викликати фахівця