Ремонт роз'ємів та заміна гнізда зарядки в ноутбуці у Харкові

Ремонт та заміна роз'ємів у ноутбуці - Харків

Харківська компанія «МегаКомп» пропонує гарантійне та післягарантійне обслуговування, діагностику та ремонт ноутбуків. Коли улюблена оргтехніка виходить з ладу або виявляються проблеми в роботі, перше бажання вирішити проблему якнайшвидше. Наші майстри професійно та оперативно виконають будь-які види робіт.

Одна з найпоширеніших несправностей, з якою до нас звертаються, є вихід із ладу зарядного гнізда. Це може виражатися у випаданні штекера з гнізда, швидке нагрівання у місці електричного з'єднання, перегрівається сам штекер, ноутбук підключено до мережі, але не заряджається.

Відразу хочемо попередити, самостійний ремонт може коштувати набагато дорожче, зверніться до майстра. "МегаКомп" - ремонт роз'єму, заміна гнізда зарядки в Харкові недорого, швидко, з гарантією.

Як самостійно діагностувати несправність

Щоб зрозуміти, що проблема полягає саме в роз'єм або зарядку, проведіть кілька нескладних дій:

  • якщо штекер погано тримається, візьміть тоненький пінцет і поворухніть їм усередині. Якщо всі «ходи ходуном», швидше за все, проблема в роз'ємі або з'єднанні з материнською платою;
  • перевірте розетку, подовжувач. Для цього підключіть до того ж гнізда будь-який інший електричний пристрій;
  • проведіть ретельний огляд блоку живлення, кабелів, штекера, все має бути цілим, без перебитих сильно вигнутих ділянок;
  • спробуйте вийняти батарею живлення та підключити ноут до мережі, можливо причина саме у накопичувальному елементі.

Провівши всі ці маніпуляції, вирушайте до нас! Тепер ви зможете точніше описати проблему.

Причини виникнення несправностей

Ремонт та заміна роз'єму зарядки в ноутбуці в Харкові

Насправді причин, з яких може знадобитися ремонт роз'ємів і гнізда зарядки, дуже багато, від власної недбалості до «посильної допомоги» дітей чи домашніх улюбленців. Найбільш поширені:

  • жорстке відключення чи підключення зарядки, у результаті виникає механічне ушкодження;
  • у роз'єм потрапила вода;
  • ривок пристрою, підключеного до мережі;
  • підключений блок провисає, що створює додаткове навантаження на штекер та роз'єм.

Щоб уникнути проблем, є одне золоте правило, яке нам доводять з дитинства «будьте обережним»! Ноутбук досить дорога річ, ставтеся до нього дбайливо, проводите профілактичний ремонт, регулярне чищення, заміну термопасти, і він прослужить роки.

Особливості ремонту зарядного роз'єму ноутбука

Заміна роз'єму зарядки в ноутбуці - СЦ МегаКомп

Самостійно проводити ремонтні роботи портативних комп'ютерів можуть лише люди, які справді добре в цьому розуміються. Сучасні моделі мають три види роз'ємів: роз'єм розпаяний на материнській платі, з'єднаний з нею шлейфом або винесений на окрему плату. Щоб дістатися місця проблеми, потрібно повністю розібрати лептоп, що представляє серйозні складнощі для любителів.

Наших клієнтів природно цікавить, скільки коштує ремонт роз'ємів та заміна гнізда у ноутбуці у Харкові. Це безпосередньо залежить від виду робіт, що проводяться, наприклад, заміна роз'єму, очищення отвору, повна реконструкція зарядного гнізда - дуже різні за ціною і складністю роботи.

Насамперед необхідний діагностичний огляд. Тільки після цього наш майстер зможе озвучити проблему та вартість ремонту. Прайс формується з кількох факторів: терміновість, складність, вартість деталей.

ВАС ТАКОЖ МОЖЕ ЗАцікавити:

Вартість основних робіт з ремонту роз'ємів ноутбуків

вид ремонтуВартість, грн.
Діагностика ноутбукаБезкоштовно
Відновлення роз'єму110 - 350 грн.
Відновлення шлейфу170 - 580 грн.
Заміна DVD-приводу50 - 150 грн.
Заміна USB-роз'єму80 - 350 грн.
Заміна аудіо-роз'єму80 - 350 грн.
Заміна гнізда живлення150 - 380 грн.
Заміна динаміків60 - 250 грн.
Заміна модуля Wi-Fi30 - 150 грн.
Заміна шлейфу60 - 350 грн.
Заміна\установка SATA-роз'єму180 - 480 грн.
Заміна\установка SMD-роз'єму170 - 520 грн.
Заміна\установка VGA\DVI\LAN-роз'єму180 - 480 грн.
Заміна HDMI роз'єму180 - 480 грн.
Заміна \ установка модуля ОЗУ30 - 150 грн.
Заміна\установка процесораВід 80 грн.
Розбирання\складання корпусу ноутбука90 - 450 грн.

Звертайтеся!  (095) 061-58-93. Фахівці компанії "МегаКомп" завжди готові прийти до вас на допомогу. Бажаєте, щоб ваш ноутбук працював бездоганно. Потрібен якісний ремонт за адекватною ціною? Телефонуйте!

Ми працюємо по всіх районах міста Харкова: Холодна Гора, Салтівка, Олексіївка, Центр, Гагаріна, ХТЗ, Одеська, Нові будинки. А також області: Мерефа, Південний, Буди, Нова-Водолага, Високий, Покотилівка, Пісочин. По всій Україні через транспортну компанію Нова Пошта.
Викликати фахівця