Заміна та ремонт відеокарти ноутбука у Харкові

Ремонт та заміна відеокарти в ноутбуці - Харків

Поломка відеокарти на ноутбуці – найпоширеніша проблема. З нею клієнти часто звертаються до сервісного центру. Ремонт відеокарти ноутбука – складний захід. Щоб виконати цю роботу, потрібні знання, досвід та спеціальний інструмент. З цих та інших причин користувачі вважають за краще віддати техніку на ремонт професіоналам. Адже часто в спробах самостійно вирішити проблему ушкоджуються роз'єми, шлейфи, плати, що позначається на вартості відновлення ноутбука.

Необережні дії призводять до того, що ціна ремонту відеокарти відчутно збільшується. Тому якщо було виявлено несправність графічної карти, найкраще вирушити до сервісного центру. Тут не лише нададуть якісні ремонтні послуги, а й нададуть гарантію на ремонт. Ремонт відеокарти на ноутбуці у Харкові та області вигідний із сервісним центром «МегаКомп». Швидкий та безкоштовний виїзд кур'єра додому, точна діагностика, безкоштовна доставка пристрою по місту.

причини поломки

Графічна карта – важлива частина комп'ютера та лептопа. Пристрій відповідає за обробку графіки та виведення зображення на екран. Розрізняють два різновиди карток – інтегровані та дискретні. Дискретна карта – окремий пристрій, коли інтегрована карта – мікросхема, вбудована у процесор чи материнську плату. Ремонт відеокарти ноутбука Acer часто потрібний через перегрівання. Взагалі перегрів – проблема, характерна для пристроїв багатьох виробників. Випадки, коли графічна карта видає артефакти одразу після покупки комп'ютера – велика рідкість. Якщо ж дефекти зображення спостерігаються, пристрій змінюють за гарантією. Виходу з ладу карти можна запобігти, якщо виконувати профілактичні дії. Насамперед регулярно чистити лептоп від пилу. Коли карта перегрівається, вона приречена вихід з ладу. Регулярно чистіть пристрій, є спеціальні підставки з охолодженням, що знижують температуру графічного чипа та інших складових.

Ознаки несправності відеокарти

Ремонт та заміна відеокарти в ноутбуціПри першому виявленні одного або відразу кількох симптомів поломки слід вжити термінових заходів:

 • на екрані зникають кольори;
 • артефакти зображення (брижі, крапки, смужки);
 • картинка періодично пропадає;
 • відсутнє зображення після запуску лептопа;
 • зникла чіткість картинки.

Важливо якнайшвидше звернутися до майстерні. Можливо, відеокарту можна відремонтувати та не змінювати новим пристроєм. Тяжкість поломки фахівці встановлять вже після першої діагностики у нашому сервісному центрі. Особливо швидко потрібно діяти, якщо на ноутбук пролили воду. У такій ситуації зволікання не дозволяється. Знеструмте лептоп, витягніть акумулятор, викличте майстра додому або вирушайте в сервісний центр самостійно.

Як проходити ремонт у нашому центрі

Спосіб відновлення графічної карти після перегріву – реболлінг. Однак незалежно від прогріву, карта, що постійно випробовує високі температури, зрештою, перестане працювати. І тоді нічого не залишиться, окрім як купувати нову картку і ставити її в девайс. Фахівці нашого центру працюють з усіма популярними виробниками комп'ютерної техніки, серед яких варто відзначити Samsung, Asus, Lenovo, MSI, Dell. Ми також маємо все необхідне для ремонту MacBook Pro та інших лептопів від Apple. Ремонт відеокарти ноутбука своїми руками небезпечний, найчастіше неможливий.

Заміна відеокарти у ноутбуціДля кращого розуміння ситуації перерахуємо основні етапи ремонтних робіт:

 1. Знімається кришка та акумулятор.
 2. Демонтується система охолодження картки.
 3. Знімається графічна картка.
 4. Нагріваються кріплення відео-чіпа.
 5. Чіп акуратно знімається, забираються залишки припою.
 6. Наноситься новий флюс.
 7. Флюс рівномірно розподіляється за контактами.
 8. Далі новий чіп припаюють, поступово охолоджують.
 9. Карта вставляється в гніздо, кріпиться гвинтами.
 10. Наноситься шар свіжої пасти.
 11. Система охолодження ретельно очищається від пилу та встановлюється на посадкове місце.
 12. Кріпляться вентилятори і ставляться частини лептопа, що залишилися.

Далі майстер переконується у працездатності пристрою. І тому його включають, тестують, навантажують. Лише після цього ремонт вважається завершеним.

Пропозиція від "МегаКомп"

Дізнатись, скільки коштує ремонт відеокарти на ноутбуці, можна будь-яким способом, зробивши відповідний запит нашому менеджеру. Необхідно вказати марку та модель пристрою, а також докладно описати ознаки поломки. Цієї інформації буде достатньо, щоб професіонали здійснили ремонт відеокарти у Харкові та області. З кожним клієнтом прагнемо стати друзями. Надалі ми допомагаємо у вирішенні різних проблем постійним відвідувачам нашого центру. Не завищуємо значення ремонту, працюємо тільки з поломкою, пропонуючи за свої послуги адекватні ціни.

ВАС ТАКОЖ МОЖЕ ЗАцікавити:

ВАРТІСТЬ ЗАМІНИ/РЕМОНТУ ВІДЕОКАРТИ

вид ремонтуВартість, грн.
Діагностика ноутбукаБезкоштовно
Ремонт материнської плати після залиття  без вартості запчастин1000 - 1400 грн.
Заміна північного, південного мосту/відеочипу   з вартістю мосту/відеочипу1700 - 2500 грн.
Реболлінг північного, південного мосту/відеочипу  без гарантії950 грн.

Звертайтеся!  (095) 061-58-93. Фахівці компанії "МегаКомп" завжди готові прийти до вас на допомогу. Бажаєте, щоб ваш ноутбук працював бездоганно. Потрібен якісний ремонт за адекватною ціною? Телефонуйте!

Ми працюємо по всіх районах міста Харкова: Холодна Гора, Салтівка, Олексіївка, Центр, Гагаріна, ХТЗ, Одеська, Нові будинки. А також області: Мерефа, Південний, Буди, Нова-Водолага, Високий, Покотилівка, Пісочин. По всій Україні через транспортну компанію Нова Пошта.
Викликати фахівця