РЕМОНТ НОУТБУКІВ SAMSUNG У ХАРКІВІ ТА УКРАЇНІ

Наш професійний сервісний центр з ремонту ноутбуків Samsung у Харкові пропонує свої послуги по всій території України. Якщо ваш ноутбук зіткнувся з несподіваними поломками, технічними проблемами або вимагає заміни компонентівВи можете покластися на наш досвід і надійність.

Виберіть модель пристрою

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

У яких випадках потрібний професійний сервіс?

Наші послуги можуть знадобитися в різних випадках. Серед найпоширеніших поломок ноутбуків Samsung виділяють такі:

  • Несправності апаратного устаткування. Якщо ноутбук Samsung перестав вмикатися, вимикається сам собою, має проблеми з клавіатурою або іншими апаратними компонентами, необхідно звернутися до професіоналів.
  • Проблеми з екраном. Якщо екран ноутбука Samsung мерехтить, не працює, має пошкодження або з'явилися незвичайні артефакти на дисплеї, потрібна кваліфікована допомога для діагностики та ремонту.
  • Програмні проблеми. Якщо ноутбук працює повільно, виникають помилки при запуску операційної системи або програм, професійні техніки зможуть виявити та усунути причину проблеми.
  • Проблеми з зарядкою та акумулятором. Якщо пристрій Samsung не заряджається, зарядний пристрій не працює, або акумулятор швидко розряджається, сервісний центр допоможе визначити причину та відновити працездатність.
  • Відновлення даних. Якщо у вас виникли проблеми з доступом до даних на жорсткому диску або SSD, професійні фахівці зможуть провести процедури відновлення даних.
  • Заміна компонентів. Якщо потрібно замінити будь-які компоненти, такі як материнська плата, процесор, пам'ять, жорсткий диск і т.д. важливо довірити це завдання фахівцям, щоб уникнути можливих пошкоджень.
  • Гарантійні випадки Якщо ваш ноутбук перебуває в гарантійному періоді, ремонт повинен проводитися офіційним сервісним центром Samsung, щоб зберегти гарантію на пристрій.
  • Складні технічні проблеми. У випадку, коли проблеми з ноутбуком мають складний характер або вимагають спеціалізованих знань та обладнання, професійний сервіс забезпечить більш якісне та безпечне відновлення.

Звернення до професійного сервісу Samsung дозволить отримати якісний та надійний ремонт з використанням оригінальних запчастин та технічних рішень, що забезпечить довгострокову працездатність вашого ноутбука.

Як проходить ремонт ноутбука?

процес ремонту ноутбука може змінюватись в залежності від типу поломки, складності проблеми та доступності запчастин. При зверненні до сервісний центр ноутбук приймається на прийом і вам буде запропоновано описати проблему або несправність, з якою ви зіткнулися. Потім фахівці проводять діагностику пристрою, щоб виявити причину проблеми та визначити необхідні ремонтні роботи.

Після діагностики ноутбука Samsung визначається вартість ремонту та купівлі запчастин. Далі проводяться відповідні роботи, тестування та видача пристрою на руки замовнику.

Переваги роботи з нами

Наша команда професійних майстрів у Мегакомп володіє експертними знаннями та досвідом в обслуговуванні всіх моделей ноутбуків Samsung, гарантуючи якісне та швидке відновлення вашої техніки. Ми також пропонуємо оригінальні запчастини, діагностику, виїзний сервіс та доступні ціни на ремонт.

Наш майстер готовий оперативно виїхати на місце та провести діагностику. Ремонт ноутбука Samsung у Харкові та Україні проводиться у максимально короткі терміни, щоб ви могли оперативно отримати бажаний результат із мінімальними витратами для себе. Щоб скористатися нашими послугами, залишайте заявку на сайті вже зараз.

Вартість послуг з ремонту ноутбуків Samsung

Ремонт техніки по всій Україні:

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle