Ремонт та заміна клавіатури на ноутбуці у Харкові

Ремонт та заміна клавіатури в ноутбуці у Харкові

Компанія «МегаКомп» пропонує повний спектр послуг з обслуговування, чищення, ремонт ноутбуків в Харкові. У нас працюють справжні професіонали, які здатні оперативно впоратися практично з будь-яким завданням. На всі види робіт видається тридцятиденна гарантія.

До нас часто звертаються із проблемою – непрацююча клавіатура. Природно, вашому ноуту потрібна швидка допомога, особливо якщо це ваш основний робочий інструмент. Насправді заміна клавіатури на ноутбук виконується досить швидко і коштує не дорого. Але перш ніж розпочати роботу, майстер проведе діагностику, щоб визначити, у чому причина несправності. У деяких випадках досить просто провести професійне чищення.

Чому клавіатура відмовляється працювати

90% поломок клавіатури відбувається через недбале ставлення до пристрою. До виходу з ладу клавіатури може призвести:

 • засмічення – поширена і найлегше вирішувана проблема. Пил забиває порожні простори, починають залипати клавіші, але заміна клавіатури в даному випадку не знадобиться, достатньо провести чистку;
 • затока – це вже серйозніше. Потрапляючи на клавіатуру, рідина може пошкодити не тільки її, але й вивести з ладу ваш лептоп. Перше, що потрібно зробити, якщо така неприємність трапилася, перевернути гаджет, щоб уникнути потрапляння рідини внутрішні елементи. Намагатися висушити ноутбук самостійно може закінчитися додатковими пошкодженнями, краще одразу вирушити до нас;
 • механічні пошкодження можуть завдати агресивні або надто захоплюючі користувачі, діти, домашні улюбленці. Якщо клавіші виламані, западають, не реагують, потрібно замінювати клавіатуру.

Відкладати ремонт ноутбука потім не варто, особливо якщо ви його залили. "МегаКомп" швидко здійснить всі необхідні процедури, робота займає від 10 хвилин до двох годин.

Коли потрібно міняти клавіатуру

Ремонт та заміна клавіатури в ноутбуці

Часто до нас звертаються із бажанням замінити клавіатуру у випадках, коли цього робити зовсім не обов'язково. Якщо, наприклад, ви активно використовуєте оргтехніку та літери, символи на клавіатурі стерлися або погано відгукуються на натискання, достатньо почистити клавіатуру, а на клавіші наклеїти спеціальну плівку з позначками. Також немає необхідності замінювати клавіатуру під час засмічення.

Але є випадки, коли без цієї процедури не обійтися.

 • якщо клавіатура залита;
 • клавіші залипають;
 • клавіатура не реагує на натискання;
 • клавіші виламані;
 • символи, що вводяться, некоректно відображаються.

Хочемо попередити, часто дрібні неприємності та незручності можуть призвести до дуже серйозних наслідків. Наприклад, ви залили клавіатуру, але після висихання начебто все нормально, але під клавіатурою може йти непомітний процес руйнування: окислення деталей, корозія тощо. Не відкладайте ремонт на потім, адже в майбутньому ремонт ноутбука може коштувати набагато дорожче.

Стільки коштує заміна клавіатури у Харкові

Дехто намагається заощадити там, де цього робити не можна. Іноді самостійність із самовпевненістю можуть послужити погану службу та обійтися надто дорого. З клавіатурою може статися справжнє лихо, якщо причина несправності в прогнилих доріжках або якщо їх закоротило. У цьому випадку допомогти може лише професійний майстер.

Ремонт та заміна клавіатури в ноутбуці - СЦ МегаКомп

Ми робимо ремонт, заміну клавіатури ноутбука в Харкові таких відомих моделей, як Asus, Acer, HP, Lenovo, Samsung, Apple MacBook, Sony, Toshiba та ін. Проводимо наступні роботи:

 • діагностика;
 • профілактичне чищення;
 • змінюємо окремі кнопки;
 • ремонтуємо залиту клавіатуру;
 • проводимо повну заміну клавіатури.

Дізнатись ціну заміни клавіатури можна, зателефонувавши за вказаними на сайті номерами. Вам потрібно: повідомити модель ноутбука, озвучити проблему, терміновість. Остаточну вартість буде озвучено після визначення майстром види робіт, вартості деталі. Діагностика проводиться безкоштовно!

Вартість основних робіт з ремонту клавіатури на ноутбуці

вид ремонтуВартість, грн.
Діагностика ноутбукаБезкоштовно
Чищення ноутбука400-500 грн.
Відновлення клавіатури після залиття 170 - 650 грн.
Відновлення шлейфу 170 - 580 грн.
Заміна шлейфу50 - 340 грн.
Заміна\установка SMD-роз'єму170 - 520 грн.
Розбирання\складання корпусу ноутбука90 - 450 грн.
Встановлення\відновлення клавіш у клавіатурі30 - 170 грн.
Заміна клавіатури   без вартості клавіатури100 - 500 грн.
Заміна клавіатури   з вартістю клавіатуриВід 450 грн.

Звертайтеся!  (095) 061-58-93. "МегаКомп" - заміна клавіатури в Харкові недорого, якісно, ​​оперативно.

Ми працюємо по всіх районах міста Харкова: Холодна Гора, Салтівка, Олексіївка, Центр, Гагаріна, ХТЗ, Одеська, Нові будинки. А також області: Мерефа, Південний, Буди, Нова-Водолага, Високий, Покотилівка, Пісочин. По всій Україні через транспортну компанію Нова Пошта.
Викликати фахівця