Заміна та ремонт шлейфу ноутбука у Харкові

Ремонт та заміна шлейфів у ноутбуці - Харків

Якщо ноутбук виходить із ладу, для багатьох це серйозна проблема, яку потрібно терміново вирішувати. "МегаКомп" пропонує професійний ремонт ноутбуків в Харкові будь-якої складності за доступними цінами. Якщо ви бачили свій ноут у відкритому вигляді, знаєте, що блоки пристрою мають сполучні елементи – шлейфи. Вони забезпечують повідомлення між комп'ютерами. Якщо цей зв'язок порушується, техніка перестає працювати.

Ремонт шлейфів ноутбука, їх заміна не займає багато часу, але без цієї операції ніяк не обійтися. Гнучкі з'єднувальні деталі мають обмежений термін експлуатації, особливо це стосується рухомих шлейфів (з'єднання з верхньою частиною ноутбука, на дисководі). Також шлейф може отримати пошкодження внаслідок неправильної експлуатації гаджета.

Коли потрібний ремонт шлейфу ноутбука

Насправді, якщо починаються збої у роботі переносного комп'ютера, багато хто починає поновлювати налаштування або впадати в паніку. Про те, що потрібно замінити шлейф, може свідчити виникнення дефектів на екрані, бриж, спотворення кольорів або «картинки», відсутність (перепади) звуків, смуги на дисплеї.

Ремонт та заміна шлейфу матриці в ноутбуці - Харків

Є кілька основних причин, які можуть призвести до необхідності термінового ремонту шлейфу ноутбука:

  • механічне пошкодження. Це може статися за неакуратного ставлення до техніки, її падіння. Звичайно, тут все може бути набагато серйознішим, тому необхідно спочатку провести діагностику;
  • перетерлися контакти. Таке відбувається після тривалої експлуатації ноутбука, особливо до цього схильні матричні шлейфи, що з'єднують відеопроцесор і екран;
  • при попаданні рідини може статися окислення контактів. Іноді досить їх просто почистити, але у багатьох випадках потрібно провести заміну шлейфу, та й не лише його.

Рано чи пізно з такою проблемою можуть зіткнутися власники навіть найдорожчих та найнадійніших гаджетів. Якщо ви помітили, що ваш гаджет працює некоректно, звертайтеся. Наші майстри в найкоротші терміни проведуть діагностичні матеріали, ремонт шлейфу ноутбука та ін.

Особливості проведення ремонту шлейфу ноутбука

Ремонт та заміна міжплатного шлейфу в ноутбуці

Майстри компанії "МегаКомп" виконають ремонт шлейфу ноута в Харкові максимально швидко. Складність цієї операції полягає в тому, що ноутбук потрібно повністю розібрати. Не намагайтеся зробити це самостійно, адже неправильне з'єднання може призвести до короткого замикання, а це обернеться дуже серйозними проблемами.

У нас ремонт або навіть заміна шлейфу займе кілька годин, тому що компанія має великий вибір комплектуючих. У разі необхідності провести заміну шлейфу в період, поки гарантійний термін не вийшов, потрібно звертатися до сервісного центру, з собою необхідно мати гарантійний талон. Але якщо шлейф потребує заміни внаслідок механічного пошкодження або затоки водою у гарантійному ремонті можуть відмовити.

Але навіть платний ремонт шлейфу ноутбука коштує недорого. Наші фахівці використовують оригінальні деталі, мають великий досвід проведення цих робіт та необхідну кваліфікацію. Радимо також разом із заміною шлейфу замовляти повне чищення ноутбука, заміну термопасти. Вартість ремонту шлейфу залежить від ціни деталі та складності завдання. Так, у деяких випадках недостатньо відремонтувати або замінити шлейф, але також необхідно відновити кріплення під петлі кришки матриці. Вони розташовані внизу корпусу, при порушенні цілісності як порушується нормальний хід петель, а й перетирається шлейф.

ВАС ТАКОЖ МОЖЕ ЗАцікавити:

Вартість основних робіт з ремонту шлейфів та роз'ємів ноутбуків

вид ремонтуВартість, грн.
Діагностика ноутбукаБезкоштовно
Відновлення роз'єму110 - 350 грн.
Відновлення шлейфу170 - 580 грн.
Заміна DVD-приводу50 - 150 грн.
Заміна USB-роз'єму80 - 350 грн.
Заміна аудіо-роз'єму80 - 350 грн.
Заміна гнізда живлення150 - 380 грн.
Заміна динаміків60 - 250 грн.
Заміна модуля Wi-Fi30 - 150 грн.
Заміна шлейфу60 - 350 грн.
Заміна\установка SATA-роз'єму180 - 480 грн.
Заміна\установка SMD-роз'єму170 - 520 грн.
Заміна\установка VGA\DVI\LAN-роз'єму180 - 480 грн.
Заміна HDMI роз'єму180 - 480 грн.
Заміна \ установка модуля ОЗУ30 - 150 грн.
Заміна\установка процесораВід 80 грн.
Розбирання\складання корпусу ноутбука90 - 450 грн.

Звертайтеся!  (095) 061-58-93. Фахівці компанії "МегаКомп" завжди готові прийти до вас на допомогу. Бажаєте, щоб ваш ноутбук працював бездоганно. Потрібен якісний ремонт за адекватною ціною? Телефонуйте!

Ми працюємо по всіх районах міста Харкова: Холодна Гора, Салтівка, Олексіївка, Центр, Гагаріна, ХТЗ, Одеська, Нові будинки. А також області: Мерефа, Південний, Буди, Нова-Водолага, Високий, Покотилівка, Пісочин. По всій Україні через транспортну компанію Нова Пошта.
Викликати фахівця