Заміна жорсткого диска HDD на SSD у ноутбуці у Харкові

Заміна HDD на SSD у Харкові

Компанія МегаКомп виконує всі види робіт з ремонту комп'ютерної техніки у Харкові. Усі наші співробітники пройшли обов'язкову сертифікацію, але головне не документ, а великий практичний досвід, ми займаємось цим видом діяльності з 2005 року.

Наші майстри здатні вдихнути "нове життя" у ваш ноутбук, зробити його роботу швидше. Це можна зробити, замінивши HDD на SDD. Якщо порівнювати HDD з твердотілим накопичувачем, слід зазначити, що він не має рушійних елементів. SDD –друкована плата з мікросхемами флеш-пам'яті та контролером.

Коли потрібно міняти жорсткий диск

SDD випускають у двох видах: корпусному та безкорпусному. Підключаються вони за інтерфейсом SATA чи PCI-E. Фахівці компанії допоможуть підібрати оптимальну модель конкретно для вашого ноутбука. А тепер давайте подивимося, чи потрібна вам ця заміна.

Заміна жорсткого диска на SSD потрібна, якщо ви хочете:

 • прискорити свій ноутбук;
 • зменшити до мінімуму рівень шуму;
 • якщо ваш ноут постійно перегрівається;
 • для економії енергії SSD дозволяє збільшити час автономної роботи на 20%;
 • якщо ви часто носите ноутбук із собою, піддаючи його струсу.

У той же час ми не рекомендуємо проводити заміну HDD на диск SSD, якщо він надалі використовуватиметься як сховище файлів. Записи, що постійно проводяться, у великому обсязі швидко зношують диск, а його вартість досить суттєва. Для геймерів така заміна теж не принесе вагомого прискорення улюбленої «іграшки», адже тут справа, швидше за все, у відеокарті, оперативній пам'яті та процесорі.

Які питання задають нам найчастіше

Заміна жорсткого диска HDD на SSD на ноутбуці досить популярна послуга. Та й хто відмовиться зробити свій ноутбук швидше, легше, надійніше? Нам порушують багато запитань, хочемо відповісти на найпоширеніші:

Заміна HDD на SSD у Харкові

 • як вибрати SSD, який найкраще? Найбільшою популярністю користуються моделі об'ємом в діапазоні 60-240 ГБ. Щоб визначитися з цим параметром, варто подивитися, який об'єм місця зайнято на даний момент. Потрібно брати SSD із «запасом», якщо він забитий повністю, знижується швидкість роботи. Ми встановлюємо SSD у Харкові будь-яких марок, найчастіше це відомі бренди Samsung, Intel, Silicon Power та ін.;
 • чи суттєво збільшиться швидкість роботи? Щоб відповісти на це питання максимально доступно, наведемо приклад. Якщо на HDD установка Windows займає до 25 хвилин, то з SSD цей час знижується в 5-6 разів;
 • я чув, що SSD швидко виходить з ладу? Такі чутки пов'язані з тим, що SSD має обмежену кількість циклів запису, але, виходячи з міжнародного та особистого досвіду, хочемо сказати, за будь-якої інтенсивності завантаження диск пропрацює до 20-25 років;
 • можна перенести свої дані? Звичайно, причому зробити це досить просто, скориставшись спеціальною програмою.

Звичайно, питань значно більше. Майстри компанії МегаКомп готові надати вам кваліфіковану консультацію щодо будь-якого з них.

Чому заміну жорсткого диска HDD на SSD повинні виконувати професіонали

Насправді замінити жорсткий диск не так складно і якщо ви впевнені у своїх силах, можете виконати роботу самі. Варто врахувати, що заміна жорсткого диска на пристрої, який ще на гарантії, анулює його. Після самостійної заміни диска HDD на SSD до нас часто приходять такі проблеми:

Заміна HDD на SSD у сервісному центрі МегаКомп

  • не працює, не вмикається ноутбук. Це може статися, якщо жорсткий диск встановлений неправильно або при монтажі пошкоджено будь-яку деталь;
  • при включенні система видає помилку. Потрібно переналаштувати програмне забезпечення;
  • система не бачить жорсткого диска. Швидше за все проблема з вінчестером (неправильно встановлений, пошкоджений, несумісний).

Якщо ви хочете швидко, якісно, ​​за доступною ціною поміняти в ноутбуці HDD на SSD у Львові, звертайтесь! Будьте певні – ви довіряєте свою техніку справжнім професіоналам!

Ми спеціалізуємося на ремонті таких брендів: Apple, Samsung, Lenovo, Acer, Asus, Sony, LG, Dell, HP, Panasonic, друк, Toshiba, eMachines, Compaq, Fujitsu, Сіменс, Шлюз, Alienware, IBM, VAIO, DEXP, DNS і інші моделі.

Спеціаліст  нашого сервісного центру виконає діагностику та підбере SSD виходячи з конкретно Ваших потреб та завдань! При необхідності, після заміни HDD, ми можемо перенести Вашу Windows.

Ми працюємо по всіх районах міста Харкова: Холодна Гора, Салтівка, Олексіївка, Центр, Гагаріна, ХТЗ, Одеська, Нові будинки. А також області: Мерефа, Південний, Буди, Нова-Водолага, Високий, Покотилівка, Пісочин.
Викликати фахівця