ЦІНИ НА РЕМОНТ APPLE WATCH SERIES 1 З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

РЕМОНТ APPLE WATCH SERIES 1 ХАРКІВ

Якісний смарт-годинник від Еппл працює без збоїв тривалий час. Купивши такий годинник, можна забути про інші гаджети, оскільки Apple Watch Series 1 поєднує в собі функціонал відразу кількох девайсів. Однак неакуратне поводження з таким годинником часто призводить до того, що щасливий користувач Apple починає шукати, де б виконати ремонт Apple Watch Series 1 у Харкові якісно та швидко. Сервісний центр «МегаКомп» пропонує послуги своїх майстрів, які постійно підвищують кваліфікацію на різноманітних тренінгах та майстер-класах. Вони швидко виконають ремонт Apple Watch Series 1 у Харкові з гарантією, а також здійснять діагностику технічного пристрою щодо наявності будь-яких поломок.

ЗАМЕНІТИ СКЛО ЕППЛ ВОТЧ СІРІЄС 1 У ХАРКІВІ

Зрозуміло, що найчастішою причиною звернення користувачів до сервісних центрів є прохання замінити скло Еппл Вотч Сірієс 1 у Харкові на нове через механічні пошкодження оригіналу. При цьому важливо пам'ятати, що заміна скла без заміни дисплея можлива за певних умов:

  • смарт-годинник раніше ніколи не був у ремонті і всі деталі в них — оригінальні;
  • проведена діагностика, що передує ремонту, не виявила пошкодження внутрішніх деталей гаджета;
  • перед тим, як скло на годиннику розбилося, на екрані не виникали плями, смуги та інші дефекти зображення.

Якісно замінити скло Еппл Вотч Сірієс 1 у Києві допоможе мережа сервісних центрів «МегаКомп», де є необхідне обладнання для діагностики техніки Еппл, працюють професійні майстри, які постійно мають справу з гаджетами Еппл, і завжди є повний спектр комплектуючих.  

ЗАМІНА ЕКРАНА APPLE WATCH 1

Якщо смарт-годинник Еппл Вотч 1 зазнали механічного пошкодження при падінні і після цього на їх розбитому екрані виникають колірні дефекти при роботі, заміною скла не обійтися: необхідна заміна екрану Apple Watch 1. Також не допоможе поклейка нового скла в тому випадку, якщо: годинник неможливо увімкнути після падіння; вони включаються, але з підсвічуються, видаючи лише звуки, притаманні роботи; екран темніє або спотворює кольори. Заміна екрану Apple Watch 1 – дорога послуга, оскільки оригінальні комплектуючі від Apple не бувають дешевими. Проводити заміну екрану Apple Watch 1 фахівці сервісного центру «МегаКомп» рекомендують лише після комплексної діагностики гаджета, яка покаже цілісність та повну працездатність усіх внутрішніх частин розумного годинника. Якщо з ладу вийшла хоча б 1 деталь, крім екрану, ремонтувати такий гаджет немає сенсу. Діагностика та розбирання Apple Watch 1 у сервісі «МегаКомп» проводиться на спеціальному устаткуванні, яке дозволяє проводити ремонтні роботи без ризику пошкодити пристрій. Після розбирання годинника всі комплектуючі ретельно очищаються.  

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle