ЦІНИ НА РЕМОНТ APPLE WATCH SERIES 2 З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

РЕМОНТ APPLE WATCH SERIES 2 ХАРКІВ

Кожна наступна модель смарт-годинника Apple Watch має свої переваги серед аналогів від конкурентів і навіть у порівнянні зі своєю попередньою версією. Apple Watch Series 2 поєднує в собі найкращий функціонал від багатьох гаджетів Еппл. Однак ремонт Apple Watch Series 2 у Києві все так само актуальний, оскільки неакуратність користувача не щадить навіть найякісніші і дорогі технічні новинки. Якщо потрібно здійснити професійний ремонт Apple Watch Series 2 в Харкові дуже швидко за адекватну ціну, фахівці сервісного центру «МегаКомп» допоможуть у цьому питанні. Тут завжди є всі комплектуючі для гаджетів Еппл, що значно скорочує термін проведення ремонтних робіт.

ЗАМЕНІТИ СКЛО ЕППЛ ВОТЧ СІРІЄС 2 У ХАРКІВІ

Замінити скло Еппл Вотч 2 у Харкові інженери «МегаКомп» можуть протягом години. Для проведення ремонту важливо акуратно нагріти прилад на спеціальній професійній лампі, яка не викличе перегріву та розрив батареї гаджета, а лише послабить клейовий шар, що утримує скло на приладі. Після цього старе скло та його уламки найтоншим лезом знімаються з екрану смарт-годин, а нове туди встановлюється. Важливо пам'ятати, що якщо раніше Еппл Вотч 2 підлягали ремонту, замінити скло без заміни дисплея буде неможливо. Також не можна ремонтувати лише скло, якщо при діагностиці виявлено збої функціональності внутрішніх деталей приладу. Замінити скло Еппл Вотч 2 в Харкові можна дуже швидко за рахунок того, що в мережі сервісних центрів «МегаКомп» завжди є нові стекла високої якості на даний гаджет.

ЗАМІНА ЕКРАНА APPLE WATCH 2

Заміна екрану Apple Watch 2 – складніша процедура, оскільки вона передбачає втручання у внутрішні комплектуючі девайсу. Якщо скло без дисплея замінити на гаджеті не вийде, важливо, щоб фахівець сервісу добре знався на ремонті внутрішніх частин смарт-годин. Перед заміною скла або екрана важливо зробити комплексну діагностику пристрою, яка повинна показати, що заміна екрана вирішить всі проблеми з гаджетом. Заміна екрана Apple Watch 2 буде доречною за відсутності інших пошкоджень годинника. Якщо ж поряд з екраном потрібно проводити ще якийсь ремонт гаджета із заміною комплектуючих, краще просто купити новий смарт-годинник, оскільки хороші деталі на Еппл коштують дуже дорого. Фахівці сервісного центру «МегаКомп» завжди підкажуть, яким чином краще вчинити з Apple Watch 2, що зламалися, запропонують оригінальні деталі, проведуть діагностику і перед ремонтом, і після нього. Спеціальне обладнання для роботи забезпечить акуратний та точний ремонт будь-яких частин смарт-годин, після якого на них не буде видно слідів клею або подряпини, що часто можна спостерігати після неякісного кустарного ремонту в непрофесійних майстернях. Також на ремонт техніки в "МегаКомп" дають гарантію, тому заміна екрану Apple Watch 2 не стане марною витратою грошей.

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle