ЦІНИ НА РЕМОНТ APPLE WATCH SERIES 5 З ОБЛІКОМ ДЕТАЛІВ І РОБОТ З ЇХ ЗАМІНИ

  • Виклик кур'єра
  • виклик майстра
  • Акції знижки
Виїзд кур'єра по Харкову100 ГРН
Виїзд майстра по Харкову250 ГРН
АКЦІЯ "ЩАСЛИВІ ГОДИННИКИ" ПН-СБ: з 10:30 до 11:3010% 

Ми допоможемо якщо:

Безкоштовна доставка на ремонт

Безкоштовна доставка Вашого пристрою до сервісного центру!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

одержувач:
Компанія (юр. Особа) «СЦ. МегаКомп»

Мобільний телефон:
(050) 289-52-52

Адреса та номер складу:
Склад № 101, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 177Б

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

з урахуванням деталей та робіт з їх заміни

Виберіть модель:

Часті питання (FAQ)

Так, зрозуміло, ми надаємо РЕАЛЬНУ! гарантію на послуги. У разі виявлення або виникнення шлюбу встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми встановлюємо нову запчастину за власний рахунок без будь-яких проблем.

Так, ціни, представлені в прейскурантах, включають вартість «під ключ» з урахуванням вартості деталей і робіт з їх встановлення.

Ми використовуємо деталі якості та «оригінал», і «копія». Якщо в прейскуранті моделі вказана можливість вибору послуги з використанням запчастин «оригінал» або «копія», то для цієї моделі доступна можливість вибору якості комплектуючих для ремонту. Ми надаємо гарантію і деталям категорії «оригінал», і деталям категорії «копія».

Так, ми вже понад 5 років успішно обслуговуємо техніку мешканців усіх регіонів України за допомогою послуг компанії Нова Пошта. Нижче ми перерахуємо кілька пунктів, які дозволять клієнту зберігати спокій під час відправки техніки до нашого сервісу:

 - техніка відправляється на підприємство, а не на приватну особу;

— більше трьох років ми ведемо гілку товарно-транспортних накладних всіх відправлених і отриманих пристроїв, що постійно оновлюються. 

— сотні РЕАЛЬНИХ позитивних, негативних, нейтральних відгуків про нашу роботу на сайті компанії та інших сайтах в інтернеті, які вказують на те, що ми — компанія, яка працює вже багато років;

— наша репутація — основний аргумент, який перекриває перелічене вище. З 2010 року ми чесно ремонтуємо техніку і, як наслідок такого ставлення до справи, маємо в базі вже понад 10000 4 клієнтів, XNUMX філії по Харкову та області.

Готівковий розрахунок, оплата на розрахунковий рахунок, переказ на банківську картку, оплата за QR-кодом.

На кожному етапі ремонту (діагностика, погодження деталей, готовність) менеджер сповіщає клієнта в телефонному режимі про статус ремонту або клієнт може сам зателефонувати за вказаним на сайті номером, а також перевірити стан ремонту онлайн на сайті.

ЩО ЗАБЕЗПЕЧУЄ НАДІЙНИЙ РЕМОНТ APPLE WATCH SERIES 5 ХАРКІВ?

Ремонт Apple Watch Series 5 Харків може бути якісним і надійним тільки при виконанні низки умов, які в сервісних центрах «МегаКомп», на відміну від аматорських та недобросовісних майстерень, чітко дотримуються. Так, у роботі з подібними гаджетами від Еппл важливі ювелірна точність і безперебійна акуратність рухів, адже Apple Watch Series 5 є складним і мініатюрним механізмом, що дозволяє забезпечувати його видатні практичність форм і продуктивність функціоналу. Крім того, професійний та довговічний ремонт Apple Watch Series 5 Харків передбачає та встановлення на місце несправних виключно високоякісних деталей, що Вам зможуть забезпечити у СЦ «МегаКомп».

ЗАМІНА СКЛА ЕППЛ ВОТЧ СІРІЄС 5 У ХАРКІВІ АКУРАТНО І ОПЕРАТИВНО

Професіонали майстерень "МегаКомп" зможуть надати сервіс такого рівня, при якому заміна скла Еппл Вотч 5 у Харкові пройде акуратно, швидко та з максимальною зручністю послуг для клієнта. Крім того, ми пояснюємо, чим відрізняються переустановка сенсорного скла Apple Watch окремо і повноцінна заміна його екрану, наприклад, розповімо про ознаки проблем з дисплеєм:

  • поява смуг та візерунків на екрані;
  • вихід з ладу частини дисплея або повна відмова зображення;
  • мерехтіння, проблеми з налаштуванням яскравості.

Але навіть при появі подібних ознак у наших майстернях жодна процедура не починається без діагностики гаджета, що дозволяє обмежитися заміною лише скла, якщо екранний модуль можна врятувати. А виконання професіоналами робіт на сучасному обладнанні гарантує, що проблем з дисплеєм не виникне через необережний ремонт і надалі.

ВИСОКОКЛАСНА ЗАМІНА ЕКРАНА APPLE WATCH 5 ВІД ФАХІВЦІВ

Якість і точність процесів застосовні в мережі «МегаКомп» і в ситуаціях, коли здійснюється повністю заміна екрану Apple Watch 5. Подібна послуга для смарт-годин є більш ґрунтовною, але майстри компанії працюють за найефективнішим алгоритмом, який передбачений нашою сучасною системою сервісу:

  • заміна екрану Apple Watch 5 проходить з деталями високої якості та подальшою гарантією на підсумок;
  • будь-який, призначений за підсумками діагностики тип ремонту, має фіксовану тривалість робіт, тому девайс повернеться до Вас у вказані терміни; 
  • ремонт Apple Watch 5 проводиться і віддалено, адже ми приймаємо гаджет

ЗАВДАЙТЕ ПИТАННЯ І ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУКИ

Коментарі для сайту Cackle