Модернізація (апгрейд) ноутбуків та ПК, складання ПК у Харкові на замовлення з гарантією

Викликати фахівця

Модернізація комп'ютерів у Харкові

Індустрія комп'ютерної техніки і програмного забезпечення на сьогоднішній день є однією з галузей, що найбільш швидко розвиваються. Щодня світові бренди комп'ютерної та IT-індустрій радують нас свіжими розробками. Це дозволяє йти в ногу з новими тенденціями комп'ютерного світу, відкривати нові можливості в графічному моделюванні, дизайні, іграх і т.д.

Однак сучасні тенденції, як не крути, тягнуть за собою і зростання вимог до продуктивності ноутбуків та ПК. За статистикою, комп'ютерні комплектуючі втрачають свою актуальність через 1 – 1,5 роки після покупки. Але це не говорить про те, що потрібно одразу купувати новий потужний ноутбук. Щоб підвищити продуктивність та швидкість роботи, достатньо зробити апгрейд ноутбука або апгрейд персонального комп'ютера.

У яких випадках потрібний апгрейд

Слово «upgraid»- апгрейд прийшло до нас з англійської мови та в дослівному перекладі на російську мову означає модернізацію, оновлення програмного та апаратного забезпечення комп'ютерної техніки.

Модернізація ноутбуків у Харкові виконується у ряді випадків:

      1. Збільшення обсягу оперативної пам'яті (Оперативна пам'ять)

Апгрейд ноутбуків СЦ МегаКомп

Заміна оперативної пам'яті (ОЗП) або збільшення її обсягу шляхом додавання планок найбільш популярна послуга в апгрейді ноутбука. Найчастіше це пов'язано із сучасними операційних систем, таких як Windows 7, Windows 8, Windows 10які мають досить високі вимоги до обсягу оперативної пам'яті.

      2. Заміна жорсткого диска (HDD)

У модернізації ноутбука послуга із заміни вінчестера посідає друге місце за потребою. Практично кожен користувач рано чи пізно стикається з проблемою нестачі вільного місця на жорсткому диску. Процедура апгрейду нескладна, але потрібно знати деякі нюанси:

  • швидкість обертання шпинделя, найбільш поширені це 5400 і 7200 об/хв., Чим вище частота обертання, тим швидше працює вінчестер;
  • габаритні розміри (форм-фактор) HDD, зазвичай це 2,5 дюйми, іноді 1,8 дюйми;
  • інтерфейс підключення жорсткого диска: SATA (новий) або PATA (IDE) (застарілий);
  • буферна пам'ять жорсткого диска чи кеш.

      3. Заміна процесора (CPU)

Бажання збільшити продуктивність і потужність ноутбука, а так само збільшити швидкодію системи - одна з причин заміни комплектуючих і, зокрема, апгрейду центрального процесора (ЦП). У даному випадку модернізувати процесор можна тільки тоді, коли він знімний. При заміні процесора варто також звернути увагу на деякі фактори:

  • більш потужний процесор нагрівається сильніше, ніж його попередник, отже, теплова потужність (TDP) нового процесора повинна бути такою ж, як у старого, або нижче, інакше система охолодження не зможе забезпечити необхідне відведення тепла від елементів, що нагріваються;
  • тип корпусу (сокету) старої та нової моделі процесора має бути однаковим;
  • сумісність чіпсетів материнської плати із процесорами;
  • при заміні ЦП не буде зайвим додати ОЗУ та встановити швидший вінчестер.

Варто зазначити, що заміна процесора забезпечить ноутбук швидкою та стабільною роботою, але якщо потрібно збільшити потужність для нових ігор, то заміна чіпа не дасть значного результату. У деяких випадках збільшення оперативної пам'яті і швидкісний жорсткий диск в сукупності дадуть більш вагомий результат приросту потужності, ніж заміна ЦП.

Апгрейд комп'ютера у Харкові      4. Заміна відеокарти

Модернізація відеокарти необхідна для швидкості роботи нових ігор, а також додатків 3D-прискорення. Відеокарта є графічною платою – пристрій, що перетворює графічний образ у форму, придатну для перегляду на екрані монітора. В даний час безперечними лідерами з графічних рішень для лептопів є: Nvidia, AMD (ATI) та Intel (інтегровані). Головним критерієм апгрейду відеокарти є можливість зняття плати. Також потрібно враховувати сумісність знімних відеокарт з материнськими платами. Впаяна відеокарта підлягає заміні виключно на таку, що має місце тільки при ремонті відеочіпа.

      5. Заміна акумулятора

Батарея ноутбука є зовнішнім знімним елементом, у його заміні немає жодних складнощів. Для цього достатньо знати, який тип акумулятора сумісний із вашим ноутбуком.

На закінчення до теми про апгрейд ноутбука хочеться додати, що такий вид оновлення ноутбука необхідний і важливий! Шляхом модернізації ви зможете пристосувати ноутбук до завдань, які необхідні, а також уникнути додаткових витрат на придбання нового ноутбука.

Важливо! Не забуваймо! Чистка ноутбука від пилу - Головна профілактика для повноцінної роботи вашого ноутбука.

Модернізація ноутбука та комп'ютера має виконуватися кваліфікованими майстрами Сервісних Центрів, на спеціальному обладнанні, це забезпечить якість та надійність робіт.

Фахівці СЦ «МегаКомп» нададуть безкоштовні консультації щодо покращення функціональності та продуктивності ноутбука, підберуть найбільш оптимальне та недороге рішення щодо модернізації.

Ми спеціалізуємося на апгрейді та ремонті ноутбуків таких брендів: Apple, Samsung, Lenovo, Acer, Asus, Sony, LG, Dell, HP, Panasonic, Impression, Toshiba, eMachines, Compaq, Fujitsu, Siemens, Gateway, Alienware, IBM, VAIO, DEXP, DNS і інші моделі.

Складання комп'ютерів у Харкові

Одними із затребуваних пропозицій на сьогоднішній день є збирання комп'ютера. Протягом усієї історії існування комп'ютерної техніки стаціонарні комп'ютери не втрачають своєї актуальності, і до цього дня є безперечними лідерами у роботі зі складними графічними, серверними, обчислювальними завданнями, ігровими програмами тощо. Також одними з головних переваг персонального комп'ютера, в порівнянні з мобільними аналогами, є надійність і простота в обслуговуванні.

Складання комп'ютерів у Харкові

Якщо у вас виникло бажання зібрати комп'ютер, то краще попередньо проконсультуватися з комп'ютерними фахівцями, які допоможуть підібрати найбільш оптимальну конфігурацію з необхідними характеристиками, виходячи з ваших вимог до продуктивності ПК. Залежно від поставлених завдань, на виході можна отримати комп'ютер типу «офіс-універ-будинок», що працює з усіма базовими програмами та додатками, або потужний ігровий ПК, який оцінять геймери і графічні дизайнери, що працюють у додатках 3D-прискорення.

СЦ "МегаКомп" надає послуги зі збирання ПК з моменту свого існування. Співпраця з компаніями-дистриб'юторами комп'ютерних комплектуючих на ринок України дозволяє за доступними цінами зібрати комп'ютер під ваші вимоги.

Також крім складання наші фахівці допоможуть налаштувати комп'ютер, встановити ОС та необхідні програми.

Зателефонуйте нам! (095) 061-58-93. І наші фахівці дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять, проконсультують, допоможуть у виборі. Будемо раді бути корисними!

Ми працюємо по всіх районах міста Харкова: Холодна Гора, Салтівка, Олексіївка, Центр, Гагаріна, ХТЗ, Одеська, Нові будинки. А також області: Мерефа, Південний, Буди, Нова Водолага, Високий, Покотилівка, Пісочин.