Ремонт комп'ютерів у Харкові з гарантією

Викликати фахівця

    Розвиток техніки, мобільних пристроїв, портативних комп'ютерів призводить до того, що технології невпинно старіють, але звичайному персональному комп'ютеру це не загрожує. Цей пристрій можна легко вдосконалити і зробити настільний ПК — потужним ігровим або серверним комп'ютером. Крім збільшення потужності, користувачі часто стикаються з поломками, які виникають у зв'язку з тривалим або неправильним використанням вашого «помічника». У будь-якому з цих випадків вам допоможуть наші фахівці сервісного центру, основна спеціалізація якого ремонт комп'ютерів у Харкові.

 Для більшої наочності розглянемо основні поломки, з якими звертаються клієнти та можливі способи їх усунення:
               •комп'ютер не вмикається;
               •комп'ютер вмикається, але не завантажується Windows;
               •самостійне перезавантаження або вимкнення ПК;
               •повільна робота, зависання;
               •відсутність зображення на екрані монітора;
               •перегрів системника;
               •проблеми при встановленні операційної системи;
               •комп'ютер гуде під час роботи;
               •ПК не справляється з новими іграми та додатками.

обслуговування комп'ютерів

     Давайте виявимо можливі причини перерахованих вище несправностей і як з ними боротися. Але попереджаємо, що в деяких випадках самостійний ремонт може призвести до погіршення проблеми. В одній статті неможливо перерахувати всі можливі причини поломок і тим більше передати той досвід, яким володіє комп'ютерний майстер, тому, прочитавши статтю та ідентифікувавши несправність, не варто відразу самостійно братися за ремонт, зверніться до фахівців, які нададуть кваліфіковану допомогу в ремонті.
Нижче займемося вивченням можливих симптомів, які можуть проявитися у ПК та можливі поломки з ними пов'язані.

1. Комп'ютер не вмикається.

     У цьому випадку є кілька варіантів, які слід розглянути, щоб виявити проблему. Насамперед необхідно виключити несправність розетки та кабелю живлення, у разі їх нормальної роботи потрібно шукати внутрішню поломку. Проведіть діагностику блоку живлення, для цього необхідно мати під рукою справний блок, замінити його та перевірити працездатність. Якщо ви заявите про таку несправності комп'ютераТо наш спеціаліст на виїзд візьме необхідні деталі для уточнення поломки. Ремонт блоку живлення проводиться в обумовлені терміни, якщо необхідна заміна, майстер оперативно замінить деталь та випише гарантійний талон.
Існує безліч варіантів поломок, які можливі у разі не включення ПК, але звичайний, не підготовлений користувач навряд чи зможе визначити основну причину, в якій криється поломка.

2. Комп'ютер увімкнеться, але не завантажується Windows.

     Також комп'ютерна допомога потрібна користувачеві, у якого при включенні на екрані немає звичного зображення «Робочого столу», а лише темний екран та незрозумілі символи. Існують дві найпоширеніші причини такої поломки:

• несправність жорсткого диска;
• ушкоджені системні файли.

     У першому випадку самостійно можна перевірити підключення шлейфу та кабелю живлення жорсткого диска, можливо, знадобиться їх заміна для перевірки працездатності. Якщо це не дало результатів, потрібно підключити вінчестер до іншого ПК, щоб упевнитись у його справності. Несправність цієї деталі спричиняє заміну жорсткого диска.

    Виклик фахівця у цьому випадку просто необхідний, тому що на вінчестері міститься вся ваша інформація: фотографії, відеофайли, важливі документи. Комп'ютерний майстер не тільки виявить несправність, замінить жорсткий диск на новий з гарантією, а й зможе перезаписати всі важливі для вас дані на новий пристрій.

    У другому випадку, при пошкодженні системних файлів необхідно інсталювати операційну систему на комп'ютер. Це найпоширеніша заявка на ремонт у сервісному центрі і майстер зможе її усунути у найкоротші терміни з мінімальною втратою інформації.

3. Самостійне перезавантаження або вимкнення ПК.

 Не можна ігнорувати цей симптом, комп'ютер цим показує, що існує несправність, ігнорування якої може спричинити більш глобальну поломку. Можливий характер поломки у разі навантаження:

• Запиленість комп'ютера. За системним блоком необхідно стежити і проводити регулярне чищення від пилу. Якщо цього не робити пил потрапляє в процесор, відеочіп, засмічується кулер і комп'ютер починає сигналізувати перевантаженнями і вимкненням. Тривале зависання може призвести до поломки, як наслідок знадобиться заміна материнської плати.
Пошкодження жорсткого диска.
Пошкодження ОЗП.

 Всі ці причини наслідок неправильного поводження з комп'ютером, комп'ютерні фахівці в Харкові не тільки допоможуть вам усунути неполадки, але й роз'яснять їх причини, щоб надалі ви уникнули непотрібних витрат на ремонт.

4. Повільна робота, зависання.

 Перегрів. Це найчастіша причина повільної роботи. Перегрів відбувається у разі забруднення системи охолодження. Для запобігання цій поломці необхідно 1-2 рази на рік робити профілактику та чищення від пилу.
Відсутність вільного місця на диску. Файлова засміченість комп'ютера може призвести до дуже повільного завантаження та роботи. Отже, іноді необхідно проводити чищення від непотрібних файлів та вірусів, так само важлива така процедура, як заміна термопасти, що запобігає перегріву. Це зробить і рядовий користувач, важливо лише не видалити файли, що містяться на диску та сприяють працездатності операційної системи.
Нестача оперативної пам'яті. У цьому випадку можна додати планку пам'яті до вашого комп'ютера і його працездатність збільшиться в кілька разів.

5. Відсутність зображення на моніторі.

 За зображення відповідає відеокарта, отже потрібно шукати проблему в цьому напрямку. Якщо після діагностики ця деталь виявилася робочою, варто розглянути материнську плату, яка відповідає за працездатність комп'ютера. Ремонт відеокарт і ремонт материнської плати найчастіший запит у сервісі, ці запчастини дорогі, тому майстер, по можливості, намагається усунути неполадки, але у разі серйозної поломки варто задуматися про їхню заміну.

6. Перегрів системника.

 Найімовірніша несправність у разі перегріву, це збої у системі охолодження. На роботу вентилятора впливає засміченість та запиленість комп'ютера. Слід добре прочистити блок від пилу та замінити термопасту.

обслуговування комп'ютерів

7. Проблеми при встановленні операційної системи.

Пошкоджено жорсткий диск.
Проблема у мережі живлення.
Сервісний центр Харків надасть послуги з перевстановлення операційної системи Windows із встановленням драйверів, налаштуванням та повним пакетом необхідних програм.

8. Комп'ютер гуде під час роботи.

Велика ймовірність поломки вентилятора, або його пошкодження, що створює цей шум.

9. ПК не справляється з новими іграми та додатками.

 Прогрес не стоїть на місці і для підтримки нових ігор та різних програм потрібно поліпшити конфігурацію комп'ютера. Збільшити потужність комп'ютера можна за рахунок заміни жорсткого диска та додавання оперативної пам'яті, встановлення кращої відеокарти.
"Апгрейд" комп'ютера дозволить вам йти в ногу з часом та встановлювати на пристрій будь-які сучасні програми. комп'ютерний майстер прорахує різні варіанти модернізації і ви оберете прийнятний для вас.
Існує ще багато несправностей, які можуть виникнути з комп'ютером, наші фахівці нададуть якісний комп'ютерний сервіс, нададуть безкоштовну діагностику та гарантійне обслуговування вашої техніки.

Ремонт комп'ютерів на дому.

обслуговування комп'ютерів

      Варто окремо сказати про послугу, що надається нашим сервісом, ремонт комп'ютерів вдома в Харкові. У разі поломки не обов'язково везти самостійно, великий і незручний в переміщенні системний блок в наш офіс, вул.Сумська,5, потрібно просто передзвонити нам або заповнити форму на сайті та оператор зв'яжеться з вами для уточнення зручного для вас часу. Виїзд майстра безкоштовний, а у разі невеликої поломки ремонт можливо виконати у вас вдома, якщо необхідно провести більш глибоку діагностику, майстер випише документи та забере комп'ютер у сервісний центр. При цьому, про стан ремонту, в якому знаходиться ваш ПК, можна відстежити за спеціальним кодом у нас на сайті – кнопка "Статус Ремонту".                                                            

    Виклик нашого інженера до себе додому чи в офіс можна замовити у різні райони Харкова: Салтівка, Олексіївка, Холодна Гора, ХТЗ, Одеська, Нові будинки та ін. Також працюємо з Харківською областю: Мерефа, Буди, Нова Водолага, сел. Високий, сел. Південний, Валки та ін.

Компанія «МегаКомп» Харків – один із найкращих сервісних центрів нашого міста, які здійснюють ремонт комп'ютерів.
Звертаючись до нас, ви продовжуєте життя вашої техніки.

Системний блок

Назва роботиЦіна, грн.
Діагностика системного блокуБезплатно
Чищення системного блоку350
Заміна роз'ємів (навушників, USB портів)300 - 400
Заміна жорсткого диска (з вартістю жорсткого диска)1100 - 2000
Заміна жорсткого диска (без вартості запчастин)100 - 150
Відновлення Windows після збою250 - 350
Перенесення/збереження даних з HDD, SSD150 - 450
Встановлення дод. Програмного забезпечення (антивірус, відеокодеки та ін.)150 - 250
Ремонт материнської плати (без вартості запчастин)400 - 700
Прошивка BIOS на справній материнській платі250 - 350
Заміна процесора70 - 180
Прошивка BIOS на несправній материнській платі300 - 400
Заміна системи охолодження80 - 150
Заміна транзистора30 - 80
Заміна шлейфу70 - 180
Заміна електролітичних конденсаторів80 - 250
Заміна блоку живлення (без вартості блоку живлення)150
Заміна відеокарти (без вартості відеокарти)120
Заміна ОЗП (без вартості ОЗП)100

Примітка:  Вказані орієнтовні ціни, щоб дізнатися точну вартість, дзвоніть нам або залиште заявку.

Ваш сервісний центр МегаКомп.

Викликати фахівця