Ремонт принтерів в Харькове

Викликати фахівця

   Місто Харків є центром скупчення великої кількості офісів та організацій з надання послуг. Жодна з таких організацій не може обійтися без друкувального пристрою, тобто принтера або БФП.

   На деяких підприємствах це роздруківка раз на тиждень, а для інших – робота пристрою без відпочинку. У будь-якому з цих випадків рано чи пізно техніка виходить з ладу і їй потрібний ремонт. Поломка принтера або МФУ може виникнути внаслідок виходу з експлуатації будь-якої деталі у зв'язку з тривалим терміном використання пристрою або надмірне навантаження якого піддають принтер. Також можливо принтеру просто вимагає заправка, відновлення або ремонт картриджа. Як би там не були, але бігти в магазин за покупкою нової техніки немає необхідності. Будь-які несправності вашого принтера можуть усунути фахівці нашого сервісного центру у Харкові «МегаКомп».

Основні етапи ремонту принтерів:

Ремонт принтерів

 1. Діагностика На цьому етапі майстер визначає характер поломки та повідомляє про неї власнику.
  Правильна діагностика несправності – це запорука успішного ремонту. У разі, якщо принтер підлягає ремонту оператор сервісного центру зв'язується із замовником і повідомляє які деталі необхідно замінити чи роботи провести. Узгоджується вартість ремонту.
 2. Ремонт. Виготовляється відповідний ремонт: заміна деталей, чищення, всі узгоджені роботи.
 3. Профілактичне обслуговування. Так само під час проведення обумовлених робіт наш майстер проведе чищення від пилу, мастило деталей та інші профілактичні дії пов'язані з подальшою якісною та надійною роботою принтера або МФУ. Також буде проведено огляд всіх витратних матеріалів та дано подальші рекомендації щодо використання пристрою.

Бажаємо звернути вашу увагу, що принтери бувають струменеві та лазерні. Струменеві принтери або МФУ більш поширені в домашньому користуванні, їх плюсом є кольоровий друк, простота заправки, компактність техніки та зручність в експлуатації навіть недосвідченим користувачем, низька вартість. Лазерний принтер більше підходить для офісного використання через високу швидкість друку, витримує великі навантаження, ідеальний для друку тексту.

Несправність таких принтерів має низку суттєвих відмінностей.

Основні несправності струменевих принтерів.

Ремонт принтерів

     — Несправність, пов'язана з друкувальною головкою або картриджами.

Найчастіше виникає після тривалих простоїв техніки, т.к. у струменевих принтерах використовується чорнило і воно має властивість підсихати.

      Порада нашого фахівця, робити друк хоча б 1 сторінки на тиждень, що запобіжить засиханню.

  Якщо принтер працює, чорнило заправлено правильно, а лист білий не потрібно самостійно пробувати оживити принтер, краще звернутися до нашого спеціаліста сервісного центру в місті Харків. Так як у разі пошкодження друкувальної головки ремонт може відповідати ціні нового принтера.

    — Несправності пов'язані із захопленням паперу.

   Найчастіше це пов'язано із забрудненням, потраплянням сторонніх предметів, використанням невідповідного паперу, іноді виходять з ладу технічні деталі.

     Порада нашого фахівцяякщо ваш принтер відмовляється приймати папір, вимкніть його, акуратно від'єднайте від мережі, переверніть і злегка потрясіть. Часто в таких випадках із пристрою випадають скріпки, різні затискачі, якийсь пил і навіть ручки. Якщо цього не сталося, викликайте нашого фахівця, який оцінить масштаби поломки.

     - Несправності вузла очищення головки.

   Виникають при частому очищенні головки принтера. При зміні картриджа, заправці чорнила, при засиханні чорнила користувач робить процедуру очищення головки, надто часто використання цієї функції може нашкодити і навіть у деяких випадках відбувається поломка механічних частин пристрою.

     -Несправність у зв'язку із забрудненням чорнилом.

Часто чорнило починає підтікати, внаслідок чого забруднюється не тільки папір, на якому проводиться друк, а й пристрій у середині. У таких випадках потрібно проводити профілактичне чищення техніки та усувати причину підтікання, якщо цього не зробити вчасно з ладу можуть вийти різні механічні вузли.

Якщо ви власник струменевого принтера або МФУ і у вас виникли перелічені або інші несправності, які не вдалося самостійно усунути за нашими порадами, негайно звертайтеся до фахівців сервісного центру «МегаКомп», ми подбаємо про відновлення працездатності вашої техніки і зробимо профілактику всіх механічних вузлів б надалі у вас не виникало проблем із печаткою.

Несправності лазерних принтерів.

    — Принтер не вмикається.

Таке може статися у кількох випадках:

 • проблема пов'язана з напругою у мережі;
 •  дефект у ланцюзі живлення принтера;
 • несправність плати у пристрої, що відповідає за формування та розподіл струмів.

Усунути ці проблеми без належних знань дуже складно, тому при появі такої несправності варто віднести принтер до фахівців, які розберуться по суті проблеми та відновлять працездатність пристрою.

Ремонт принтерів

   - Не захоплює папір.

    Така несправність пов'язана із пошкодженням лота для паперу. Швидше за все через тріщини, що утворилися, порушений контакт пружини з реверсним механізмом. Повністю усуне проблему - заміна лотка. Варіант відремонтувати лоток ви можете розглянути, але ця дія врятує не довго, надалі все одно доведеться зробити заміну лотка для паперу.

    У тому випадку, якщо ваш принтер не затягує папір, при цьому видає дивні скрегіт, нехарактерний тріск, то більша ймовірність виходу з ладу шестерні двигуна. Несправність усувається заміною цієї деталі. Цей процес не є трудомістким за наявності необхідних запчастин.

   — Принтер «зажовує» аркуші паперу.

Варіантів поломки може бути декілька.

 • Існує несправність у ролику, що подає, він може бути забруднений або пошкоджений. Відповідно до неполадок його потрібно почистити або замінити на новий.
 • Ушкодження напрямної планки чи роликів. Потрібно їх замінити.
 • Проблема в блоці видачі паперу, листи можуть виходити перекошені або пом'яті. У такому випадку потрібно розглядати ремонт або заміну напрямної планки або роликів у блоці, який пов'язаний з видачею паперу.

   — Нехарактерні звуки під час друку.

    Якщо під час друку ваш принтер почав видавати різні нехарактерні для нього звуки, такі як скрегіт, скрипи, тріск, то найімовірніше є забруднення ролика подачі паперу. Якщо ви правильно діагностували цю проблему, її можна легко вирішити за допомогою нанесення спеціальної рідини, яку можна придбати в спеціалізованих магазинах міста.

  У випадку, якщо проблема залишилася можливо висохли або сплив служби експлуатації прокладки на платі шестерень двигуна. Заміну цієї деталі можна зробити самостійно, але в нашому місті достатньо сервісних центрів, фахівці яких допоможуть вам у вирішенні цих та інших питань, пов'язаних з ремонтом оргтехніки.

  Ще одним джерелом нехарактерних звуків може бути картридж, у цьому випадку потрібно буде під час заправки зробити профілактику або відновлення картриджа залежно від ступеня пошкодження.

   — Застрягання паперу всередині принтера.

   При правильній діагностиці ремонт досить простий. Швидше за все, у таких випадках виникає проблема з датчиком виходу паперу або шторкою. Можна просто зробити профілактику або при більш серйозних пошкодженнях замінити ці деталі.

   — Змащене зображення під час друку.

Цей дефект слід усувати професіоналам, т.к. рядовий користувач без відповідних знань навряд чи зможе замінити термоелементи або термоплівку.

   - Принтер не друкує.

  У цьому випадку можна розглянути кілька варіантів несправності. У першому випадку перевірити роботу з технічного боку, якщо поломок не виявлено, тоді необхідно шукати та усувати програмну помилку, яка найімовірніше пов'язана з драйверами принтера.

   — Комп'ютер не виявляє принтер.

Ремонт принтерів

   Часто проблема полягає в пошкодженні USB кабелю, в такому випадку його потрібно просто замінити на справний. Якщо ж кабель цілий або заміна не призвела до працездатності принтера, слід перевірити, чи правильно встановлені драйвера, і якщо це необхідно перевстановити їх. Далі бажано перезавантажити ваш комп'ютер, якщо все зроблено правильно, принтер запрацює.

    Якщо у вас виникли будь-які з перелічених проблем з принтерами та МФУ фірм Canon, Epson, HP, Samsung, Xerox і ви хочете довірити ремонт своєї техніки професіоналам звертайтесь до нашого сервісний центр "МегаКомп". Наші сервісні інженери проведуть безкоштовну діагностику, виявлять проблему, наш оператор погодить з вами варіанти ремонту та їх вартість і після вашої згоди буде проведено відповідний ремонт.

   Також ви можете звернутися до нас у сервіс для профілактики оргтехніки, заправки та відновлення картриджів та заміни інших витратних матеріалів. Довіряйте свою техніку професіоналам.

принтер
Назва роботиЦіна, грн.
Безкоштовна діагностика0
Видача технічного висновку70
Заміна втулок гумового валу90 - 240
Заміна втулок тефлонового валу90 - 245
Заміна термоплівки200 - 400
Заміна \ відновлення блока живлення150 - 300
Заміна\відновлення ролика захоплення паперу та\або гальмівного майданчика в принтері250 - 400
Заміна\відновлення системної плати290 - 740
Заміна \ відновлення вузла закріплення (пічки) в лазерному принтері200 - 450
Модифікація програмного забезпечення350 - 870
Загальна діагностика200
Розбирання\складання принтера85 - 210
Регулювання окремих вузлів90 - 245
Чищення та змащення механічних вузлів та деталей90 - 240
Відновлення працездатності струминного принтера після тривалого простою350-650

Примітка: Ціна вказана за окремо взяту роботу і не включає вартість комплектуючих, що вимагають заміни; розбирання/складання пристрою є окремою роботою; Конкретна вартість роботи залежить від складності її виконання.

Ваш сервісний центр МегаКомп.

Викликати фахівця