Видалення вірусів

Викликати фахівця

Невелика програма, яка має здатність швидко поширюватися між комп'ютерами та заважати їх нормальному функціонуванню називається вірусом. Дане шкідливе ПО може як спотворити, пошкодити, а й знищити найважливішу інформацію. Також використовувати клієнт електронної пошти, щоб поширювати віруси на інші ПК і навіть повністю видаляти дані з жорсткого диска. Видалення вірусів з комп'ютера один із напрямів діяльності сервісного центру MEGAKOMP.

Розглянуте ПЗ зазвичай поширюється шляхом вкладень в електронну кореспонденцію. Один із способів захисту – не відкривати вкладення у листах від невідомого джерела. Ще є небезпека підчепити вірус – завантаження файлів із інтернету.

Є найпоширеніші види вірусного ПЗ:

  • Вірус-хробак;
  • програма троян;
  • Програма шпигуна;
  • Шахрайські програми.

 Вірус черв'як

Цей вид є кодом, який здатний поширюватися без взаємодії з користувачем. В основному черв'яки присутні у вкладеннях електронної пошти. При відкритті заражених вкладень вірус заражає весь ПК. Черв'як шукає на комп'ютері такі файли, як адресні книги або веб-сторінки, що містять електронні адреси. Згодом вірус задіяє ці адреси для пересилання шкідливого ПЗ. Хробак не може зруйнувати систему, але його присутність завжди негативно впливає на ефективність та стабільність роботи.

Програма Троян

Троянський кінь – шкідлива програма, що знаходиться всередині інших програм. Вона може помістити код в операційну систему і дає змогу шахраям отримувати доступ до даних на зараженому комп'ютері.

Програма шпигун

З назви, шпигун встановлюється без відома користувача й згодом може змінити конфігурацію ПК, збирає конфіденційну інформацію. Програма-шпигун відстежує Ваш серфінг в Інтернеті і здатна переправляти Вас на інші веб-сайти.

Шахрайська програма

Ця програма дає користувачеві неправдиві відомості про зараженість його комп'ютера і пропонує придбати/завантажити новий «ефективніший! Продукт для боротьби із вірусами. Наявність таких програм може перешкоджати запуску програм та програм, зокрема Internet Explorer. Ці програми можуть означати важливі файли операційної системи як віруси.

Видалення вірусної програми це лише перший крок. Ще потрібно відновити зіпсовані чи зниклі файли, поставити захист. Фахівці із центру MEGAKOMP мають досвід і навички, які дозволяють їм братися за виконання завдань високого ступеня складності.

Викликати фахівця