установка програм

Викликати фахівця

Ви використовуєте стаціонарний або портативний комп'ютер для роботи або розваг – у будь-якому випадку для ефективної роботи на ньому має бути програмне забезпечення. Пакет програм і програм може бути значним або мінімальним, все залежить від тих завдань, які повинен виконувати Ваш комп'ютер.

установка програм дозволить вирішити завдання різного ступеня складності. Встановлення конкретних програм дає можливість користувачеві користуватися ними як інструментом для виконання різних видів робіт.

Першим кроком після придбання ПК або лептопа буде встановлення операційної системи. Ви можете самостійно зайнятися встановленням програми windows7, але якщо досвіду та впевненості у Вас недостатньо, то зверніться до нашого сервісу МегаКомп. Майстри виконають весь комплекс робіт із встановлення, налагодження системи за прийнятну ціну. Якщо у Вас новий ПК із встановленим програмним забезпеченням, слід знати, що виробники надають уніфіковані версії і потрібно буде ще встановити ряд додаткових програм і додатків.

Варіанти встановлення ПЗ

Існує кілька способів встановлення ПЗ:

  • автоматичне встановлення програм , при якій втручання користувача мінімальне;
  • ручне встановлення ПЗ;
  • самостійна - попередній запуск процесора не потрібен;
  • безпосередня - Виготовляється з копії, а не з оригіналу-носія.

Як до Вас надійшла програма, немає значення, просто не встановлюйте її з носія, на якому вона записана. Зробіть на жорсткому диску тимчасову папку та помістіть туди копії інсталяційних файлів – дистрибутив. Потім програму можна встановлювати із жорсткого диска.

Є програми, які мають захист від дублювання, і тут варто перевірити копіюванням, чи немає проблем із записом. Це допоможе не отримати незавершену установку.

Якщо йдеться про встановлення програм, які завантажені з інтернету, то вони можуть утримуватися в архівному файлі. Перед встановленням потрібно розпакувати архів. Якщо потрібна програма знаходиться в архіві, що саморозпаковується, то просто запустіть відкриття такого файлу.

Багато програм у своєму архіві мають файл Setup.exe, запускаючи який Ви починаєте інсталяцію програми. Краще коли інсталяція виконується інструментами операційної системи, тоді, при необхідності, видалити програму буде не важко.

При виникненні питань щодо встановлення та налаштування програмного забезпечення звертайтеся до професіоналів з сервісу MEGAKOMP. Їхня робота – гарантія довгострокового та ефективного функціонування Вашого ПК.

Викликати фахівця