Встановлення операційної системи Windows на Ваш ПК

Викликати фахівця

Встановлення Windows

    Комп'ютер, яким ми його бачимо сьогодні, пройшов значний шлях еволюції від обчислювальної техніки колосальних розмірів до існуючих нині домашніх комп'ютерів і ноутбуків. Так, разом із прогресом самої машини еволюціонувала й операційна система (ОС). Винахід системи Windows значно спростив роботу на комп'ютері, тепер навіть людина без спеціальної освіти може придбати цю техніку і навчиться на ній працювати. Завдання простого користувача полягає в тому, що ОС Windows спочатку необхідно встановити на новий ПК.
Також є й інші випадки, система на вашому пристрої стала працювати некоректно або зовсім вийшла з ладу. Це відбувається через те, що систему часто атакують віруси. Для боротьби із цією проблемою існують спеціальні антивірусні програми. Але часто, користувач, сам того не розуміючи, встановлює на свій пристрій вірусні або які-небудь інші програми, що засмічують, які загрожують нормальній роботі. ПК. Розібратися в необхідності тієї чи іншої програми звичайному користувачеві дуже важко. У цих та інших випадках фахівці нашого сервісного центру "МегаКомп" нададуть допомогу в встановлення системи Windows у Харкові за розумною ціною. Також фахівці нашої організації разом з ОС встановлять повний набір програм, який необхідний для нормальної та комфортної роботи користувача.
Давайте ж докладніше розберемося, у яких випадках вам знадобиться встановлення або переустановка операційної системи.

Інсталяція Windows 7, 8 або 10.

      При придбанні нового комп'ютера, будь то ноутбук або стаціонарний пристрій, або при покупці нового жорсткого диска, у зв'язку з поломкою старого або вашим бажанням удосконалити можливості ПК, у всіх цих випадках необхідно встановлювати операційну систему. Система Віндовс найбільш поширена та пристосована до роботи ОС. Є кілька модифікацій, це Windows 7, 8 або 10. Найбільш поширеною є 7-ка. Установка здійснюється за наявності ліцензії на відповідну програму.

         Для встановлення будь-якої з вищеперелічених систем необхідно, щоб ваш пристрій відповідав певним вимогам, а саме:

- Потужність процесора: 1 GHz, 32-розрядний або 64-розрядний;

- Мінімальний обсяг оперативної пам'ять: 1 GB (32-bit) / 2 GB (64-bit);

- Необхідне вільне місце на накопичувачі: 16 GB (32-bit) / 20 GB (64-bit);

- Відеоадаптер: підтримка графіки DirectX 9, 128 MB пам'яті;

- Наявність DVD-приводу / роз'єму USB.

        За дотримання всіх цих вимог можна приступати до встановлення системи. Це не дуже складний, але досить тривалий процес. Отже, якщо ви трохи маєте уявлення про пристрій та функціонування комп'ютера, при цьому впевнений користувач мережі інтернет, то встановити Windows самостійно вам не важко. Але, і підводні камені, звичайно ж, теж є.

        Перша складність з якою може зіткнутися недосвідчений користувач, це розрядність операційної системи. Бувають 32-х та 64-х розрядні системи. Основною відмінністю 32-розрядної ОС є те, що її максимум 3,6Гб пам'яті, а якщо у вашому пристрої більше оперативної пам'яті, то ви не зможете повністю використовувати технічні можливості вашого ПК.

        Також важливим нюансом при установці Windows 7, 8 або 10 є початкове налаштування базової системи введення-виведення комп'ютера BIOS. У разі помилки в налаштуваннях систему неможливо буде встановити.

        Ще одна складність, з якою стикаються недосвідчені налаштовувачі, – це розмітка диска. Важливо розбити дисковий простір щонайменше на 2 розділи. Перший «системний» використовується встановлення самої ОС і необхідних програм її нормального функціонування, рекомендований мінімальний обсяг пам'яті при цьому розділу становить 50Гб; другий «логічний», він буде потрібний вам як користувачеві, тут можна зберігати всю особисту інформацію, документи, фото, музику тощо.

        Після того, як ви завершили повну установку вибраної вами системи, ще знадобиться певні дії, які завершать установку і додадуть операційній системі робочий стан. А саме: встановити необхідні драйвера, оптимізувати та спочатку налаштувати операційну систему, встановити повний пакет програм, таких як Microsoft Office та ін. необхідні для зручності використання вашого ПК.

        Тільки при дотриманні всіх вище перерахованих умов ваш комп'ютер не викличе жодних незручностей і працюватиме стабільно.

        Але, вивчивши статтю, я думаю, середньостатистичний користувач зрозуміє, що встановлення операційної системи Windows досить серйозний процес, що вимагає певних знань і досвіду. Якщо у вас виникли сумніви, чи зможете самостійно впоратися з цим завданням, то наші фахівці сервісного центру "МегаКомп" завжди готові допомогти вам у цьому питанні.

Переваги фахівців сервісного центру "МегаКомп"

Звертаючись до фахівців нашої компанії, ви отримаєте термінову та недорогу установку операційної системи Windows на вашому комп'ютері. Також до послуги входить установка всіх необхідних драйверів та потрібних вам у роботі програм. Наш майстер крім якісного обслуговування вашої техніки надасть професійну консультацію та відповість на всі питання щодо роботи персонального комп'ютера або ноутбука.

Основні переваги встановлення Windows у нашому сервісному центрі:

  • Зручне розташування сервісного центру у самому центрі Харкова;
  • Виїзд нашого спеціаліста до будь-якої точки міста Харків у зручний для вас час;
  • Установка, повне відновлення чи оновлення ОС у стислі терміни;
  • Конфіденційність особистої інформації;

Основний перелік послуг, що надається нашою компанією:

- Встановлення ОС Windows 7, 8 чи 10;
Встановлення Windows
- Відновлення втрачених даних;

- Встановлення драйверів та необхідних програм;

- Чищення ПК від вірусів та видалення непотрібних програм;

- Оптимізація системи.

Якщо вам потрібно встановити нову версію ОС, звертайтеся за допомогою тільки до професіоналів - вони знають все про параметри налаштування операційної системи для забезпечення зручності використання та високої продуктивності пристрою.

В сервісному центрі «МегаКомп» у місті Харків фахівці нададуть необхідну допомогу у встановленні операційної системи Windows на ваш комп'ютер. Наші фахівці працюють для того, щоб зробити роботу на вашому комп'ютері швидкою, зручною та надійною.