Заправка картриджів у Харкові

Викликати фахівця
У сучасних умовах розвитку техніки кожна людина, якій це необхідно, може дозволити придбати для дому будь-який друкарський пристрій, будь то багатофункціональний пристрій - МФУ (принтер, сканер та копер) або просто звичайний принтер чи ксерокс. Що вже говорити про організаціяхУ будь-якому сучасному офісі можна знайти велику кількість різної техніки, яка є запорукою швидкої та ефективної роботи. Основні фірми друкувальної техніки, до яких вже звикли сучасні користувачі – це Canon, Epson, Samsung, HP Xerox, Panasonic. Але з цією технікою пов'язаний один нюанс, який завдає користувачеві серйозних незручностей, — це витратні матеріали.

    Будь-яка друкувальна техніка містить у своєму пристрої так званий картридж, який вимагає заправки витратними матеріалами (тонерами, чорнилом) у міру їх використання. Іноді картридж перестає друкувати в самий невідповідний момент, в такому випадку вам потрібна швидка та оперативна допомога заправки картриджа в місті Харків. Фахівці сервісного центру "МегаКомп" завжди готові вам допомогти у питаннях пов'язаних із покупкою, заправкою або ремонтом картриджа. Наш кур'єр приїде до вас прямо в офіс (або додому) допоможе вилучити картридж з принтера (якщо в цьому є потреба), забере картридж в офіс на заправку і в найкоротші терміни привезе назад справний картридж, що друкує, дана послуга доставки є безкоштовною. Ви також можете самостійно вилучити картридж із принтера і привезти в наш офіс для заправки або ремонту.

      Заправку картриджа здійснюють протягом одного робочого дня, крім суботи та неділі.

Звертаємо Вашу увагу, що принтери бувають різні: лазерні та струменеві.

    Лазерні принтери відрізняються тим, що їхня заправка здійснюється тонером або як кажуть «порошком», цієї заправки вистачає на більшу кількість копій, ніж струминного, але друк такого принтера в основному чорно-біла.

   струменеві Принтери заправляються зовсім іншим способом, витратним матеріалом тут є водостійке чорнило різних кольорів і фірм виробників. Спочатку струменеві картриджі вважалися не заправляються, але так як ціна цих картриджів становить більшу частину ціни принтера, їх навчилися заправляти, заощаджуючи при цьому чималі кошти. Заправити їх зможе і звичайна середньостатистична людина, переглянувши навчальні матеріали в інтернеті, але варто врахувати той момент, що у разі помилки, ви можете пошкодити картридж, відновленню струминний картридж не підлягає і тому доведеться витратити велику суму на купівлю нових витратних матеріалів.

     Тому правильно розраховуйте сили та у разі потреби заправки вашого друкуючого пристрою звертайтесь до фахівців сервісного центру міста Харкова. "МегаКомп". Ми заправимо ваші картриджі оперативно, якісно та з гарантією.

    Якщо ж ви вирішили самі зайнятися заправкою картриджа, ви також можете звернутися до нас за покупкою витратних матеріалів. У телефонному режимі наш оператор допоможе підібрати відповідно до моделі вашого принтера або МФУ необхідні витратні матеріали і ви зможете їх забрати в нашому офісі в короткі терміни.

     Ще одна порада з приводу струменевих принтерів або МФУ. Деякі картриджі, зокрема на техніці Epson, Заправити неможливо. У таких випадках потрібно купити або новий набір картриджів або вигідніше придбати картриджі, що перезаправляються, і чорнило до них (все це ви так само можете придбати у нас) це надалі допоможе вам без проблем самостійно вирішувати питання з швидкою заправкою.

        У випадку з лазерними принтерами, Тут все складніше. Заправка цих картриджів більш марка і трудомісткий процес. Дуже часто при розбиранні виявляються різні несправності, які може усунути лише фахівець. Іноді при підвищеній працездатності пристрою картриджу потрібна заміна деяких його деталей, таких як барабан, лезо, сепаратор, якщо цього не зробити заправка не принесе бажаних результатів і якість друку залишить бажати кращого. При цьому, якщо використовувати частково несправний картридж, це може призвести до подальшої поломки принтера.

    Також є певні нюанси при заправці деяких моделей принтерів фірми Samsung. Якщо ви придбали цей принтер, відпрацювавши певну кількість копій він просто перестає друкувати і скільки б ви не заправляли його тонером, він не запрацює. Тут потрібний зовсім інший похід. У таких випадках принтер вважає, що потрібно повністю замінити картридж. Але такий варіант недоцільний, тому що несе великі матеріальні витрати. Наш сервісний центр допоможе вам у вирішенні цього питання. У такому разі вам буде привезти принтер до нас повної перепрошивки.   перепрошивка принтера Самсунг проводиться одноразово і в майбутньому буде потрібна тільки заправка. У поодиноких випадках потрібно перепрошити чіп на картриджі, ця послуга в нашому сервісному центрі входить у вартість заправки та не вимагатиме додаткових витрат.

     Довіряйте заправку фахівцям, це допоможе надалі скоротити фінансові втрати та втрати часу. Фахівці нашого Сервісного центру "МегаКомп" завжди оперативно реагують на запити із заправки, регенерації або відновлення картриджів, тому що ми розуміємо, що від цього залежить вся життєдіяльність вашого офісу.

картридж
Назва роботиЦіна, грн.
Безкоштовна діагностика0
Видача технічного висновку75
Заміна валу первинного заряду в картриджі80 - 150
Заміна дозуючого леза в картриджі80 - 150
Заміна магнітного валу в картриджі90 - 200
Заправка лазерного чорного картриджа140-240
Заправка лазерного кольорового картриджа200-350
Заправка струминного чорного картриджа90-120
Заправка струминного кольорового картриджа90-120
Загальна діагностика0
Регенерація (відновлення) картриджа180 - 230

Примітка:  Ціна вказана за окремо взяту роботу і не включає вартість комплектуючих, що вимагають заміни; розбирання/складання пристрою є окремою роботою; Конкретна вартість роботи залежить від складності її виконання.

Ваш сервісний центр МегаКомп.

Викликати фахівця